Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

V neděli 14.5.2017 uspořádala naše firma DK1 den otevřených dveří k příležitosti 25. výročí založení firmy.

Velcí i malí návštěvníci si mohli prohlédnout zázemí firmy, kromě toho byl pro ně připraven zábavný doprovodný program. Děti se vyřádily na skákacích atrakcích a zajezdily si na elektrických autíčkách. Dospěláci se povozili na dvoukolkách segway a odvážní si zastříleli ze vzduchovky. Pro všechny maminky byl připraven sladký dárek. Všichni se nám upsali na naši „zeď slávy“ z betonového lega.  A všichni také ocenili dobré občerstvení, míchané drinky, vychlazené pivíčko….

V průběhu dne prošlo naší firmou téměř 350 návštěvníků. Byla to pohodová akce.
Setkali se lidé, kteří se roky nepotkali, bývalí zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé….

Celé akci přálo i teplé a slunečné počasí a návštěvníci odcházeli od nás velmi spokojeni.

Děkujeme touto cestou všem návštěvníkům za jejich zájem o dění v naší firmě DK1 a Vaše kladné komentáře.
A děkujeme všem kolegům, kteří pomáhali, protože bez Vás by to nešlo… DĚKUJI

"Děkujeme za bezvadně připravenou akci! Vážíme si Vašeho pozvání! Přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci a spoustu spokojených zákazníku! " P+J+J

"Byla tu šupa, chvalte své zaměstnance." V. Š.

"Děkuji za pozvání na den otevřených dveří. Byla to super akce, úžasná organizace a milý lidé. Moc ráda vždy zavzpomínám na dobu strávenou v DK1. Tobě a firmě přeju hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků do další 25letky." J. H.

"Děkujeme Vám za pěkné nedělní odpoledne, které jste spolu se svými kolegy  pro návštěvníky připravil. Díky bezchybné organizaci jsme se  podívali na jednotlivé sekce firmy a pobavili v klidném duchu s Vašimi zaměstnanci. Díky i za velké množství atrakcí pro nejmenší (segway, dětský koutek, balonky, zvířátka). Nejvíce jsme se zdrželi u hromady písku, ze které jsem musel syna i přes pláč odtrhnout, jinak by si tam hrál dodnes. S přáním krásného dne a pevného zdraví." J. Ž.

"Děkujeme za pozvání, do dalších let Vám všem přejeme hodně pracovních úspěchů, dobrých zákazníků a spolehlivých zaměstnanců." S. Ž. a J. N.
  • Výherci z naší tomboly. GRATULUJEME
  • Výherci z naší tomboly. GRATULUJEME
  • Výherci z naší tomboly. GRATULUJEME
  • Výherci z naší tomboly. GRATULUJEME
  • Výherci z naší tomboly. GRATULUJEME