Reference

Reference zákazníků DK1

 • Dobrý den, protože celkově jste výjimečná firma ve stavebnictví tím, jak spolehlivě fungujete, tak i kdybych to měl brát jako drobný sponzoring :), tak souhlasím s vyúčtováním  a prosím o vystavení faktury. Velmi oceňuji perfektní domluvu s panem Češkou a nástupy vašich pracovníků časově přesně podle dohody. Ať se vám daří  a děkuji.
R. S.

květen 2024

 

 • Pane Kozle, chtěli jsme touto cestou poděkovat za nadstandardní a lidský přístup všech z DK1, kteří se podíleli na stavbě našeho domu.
D. V.

prosinec 2023

 • A když už Vám píšu, tak bych chtěl pochválit Vaše zaměstnance, se kterými se skvěle spolupracuje. Všichni jsou nám maximálně nápomocní a komunikace s nimi je výborná. V dnešní době to je řekl bych, až vzácnost a opravdu si toho vážím. Děkuji a přeji Vám úspěšný start do nového týdne...
R. S.

listopad 2023

 • Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali panu Kozlovi a celému týmu DK1 zato, že nám postavili nový domov a současně vyjádřili své uznání za profesionálně odvedenou práci od začátku až do konce. Od první schůzky, přes celou fázi projektové přípravy až po samotnou realizaci stavby a předání klíčů od domu, vše probíhalo ve znamení perfektní organizace práce a v dnešní době nevídané spolehlivosti jak na kvalitu provedení, tak i na termíny .. V průběhu výstavby nás dostihlo zdražování, na což jsme museli reagovat a oproti původnímu projektu probíhaly určité změny „za pochodu“, ale díky pochopení a podpoře ze strany DK1 se podařilo vždy najít alternativu a uspokojující řešení. Oceňujeme také schopnost a ochotu naslouchat a vyhovět i nestandardním požadavkům. Speciální poděkování patří paní Gauře, která nám v průběhu přípravy a realizace mnohokrát pomohla zkušenou radou a měla s námi trpělivost a panu Češkovi , pod jehož taktovkou probíhala stavba a měl odpověď na každou naši otázku. Svým dílem ve správnou chvíli přispěla celá řada dalších lidí, bez kterých by to nešlo, a jim všem patří náš upřímný dík. Další dům už s největší pravděpodobností stavět nebudu, ale kdyby, tak jedině s DK1 !
M. L.

březen 2023

 • "Dobrý den, fakturu jsem uhradil okamžitou platbou, takže by jste ji již měli mít na účtě. Pro jistotu prosím o potvrzení. Ještě bych Vám chtěl tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci, zejména tedy p. Š.... a jeho partě, která u nás pracovala. Veškerá komunikace a realizace proběhla podle mých představ, ale musím říct, že výsledek předčíl mé očekávání. Dlažba i ten skladový kontejnér vypadají úžasně :-) . V příloze přikládám jedno foto."
p. V

duben 2022

 • "Dobrý den, s ukončením 2. etapy rekonstrukce našeho domu ve Svinově, musím opět vyjádřit velké poděkování vaší firmě. Jsme velmi spokojeni s precizně provedenou prací, spolehlivostí a perfektní domluvou. Ještě jednou velmi děkujeme a přejeme hodně takto spokojených zákazníků."
A. a L. K.

červen 2021

 • "Vážení stavitelé! Když jsem prodřel pracovní rukavice "polomáčené" v latexu a v obchodech narážel na podobné pracovní, ale pracovat se v nich nedalo, tak jsem na starých trochu přečetl a trochu odhadl výrobce a hurá na internet. Ze zásilky od nějakých stavebnin vypadl i přiložený kalendář a v tu chvíli jsem měl samozřejmě jiné starosti než ho prohlížet. Teprve dnes, když po očkování nemohu zvednout levou ruku, jsem se k němu dostal a udělal mi takovou radost, že Vám chci za to poděkovat. Krásná obrazová historie podniku, který se zrodil v garáži, mapující i vztah zaměstnavatele k zaměstnancům. Už podle toho očkování tušíte. že mi je přes sedmdesát a že mám dobře zažité období šéfů s červenou legitimací, na které tak dobře sedělo přísloví "čím výše opice vyleze, tím zřetelněji ukazuje zadek". O to více mě potěšilo úvodní slovo pana Dana Kozla, střídmé, ale tak obsažné, že na mne zavanuly baťovské časy, které si představuji jen z vyprávění současníků. Potěšilo mě to stejným způsobem jako když se raduji z vnoučat a tak jsem sednul a kradu Váš čas těmito řádky. Věřím, že všichni Vaši zaměstnanci si váží práce v přátelské atmosféře Vašeho podniku a přeji Vám všem jen to nejlepší! Díky za hezké chvíle s Vaším kalendářem"
F. O.

březen 2021

 • "Dobrý den, pane Kozle a celý realizační týme, chtěli bychom Vám poděkovat za kvalitní práci, kterou na našem domě odvádíte. Dnes nás kontaktoval technik z firmy Válek&Kačena s tím, že běžně zákazníkům nevolá, ale u nás musel udělat výjimku. Byl překvapený z toho, jak precizně je stavba postavena. Strávil na místě cca 10 minut s tím, že v podstatě neměl co měřit, vše sedělo s výkresy skoro na milimetr.  Byl z toho tak překvapený, že nám hned volal, aby se o tyto dojmy podělil. Stejně jako nás , věřím že i Vás taková zpětná vazba potěší, proto tyto pozitivní ohlasy posíláme dále... :-)."
O.

březen 2021

 • "Dobrý den pane Kozle, náš dům je předán a konečná faktura také vystavena. Chtěli bychom Vám poděkovat za realizaci našeho domečku. Myslím, že je náročné pracovat s produktem, který lidi ve většině případů zadlužuje na desítky let. Navíc ve vašem oboru je spousta problémových firem, o kterých slýcháme přes naše známé. Nicméně musíme říct, že přístup a realizace z Vaší strany je jiná. Už od začátku jsme k Vám měli důvěru a tu jste s předáním domu a konečnou fakturou jen potvrdili. Jako u všeho tak i u naší stavby se vyskytlo pár menších problémů (což je vždy), ale našim pochybnostem jste se vždy věnovali. Také musíme pogratulovat k týmu DK1, jejich ochota, odbornost a nápomocnost při stavbě byla výtečná. Ve spoustě případů nám dobře poradili a za to jsme vděční. Jelikož je konec roku 2020, tak to shrneme do jednoho a chceme popřát, ať se Vám nadále daří, máte sílu a chuť plnit dalším lidem jejich sny o bydlení, protože bez toho by to nešlo."
L. D. a P. D.

leden 2021

 • "Dobrý den, vážený pane Ing. Kozle, šéfe, moc děkuji za zaslaný kalendář. Moc se mi líbí, je to až k neuvěření, co člověk, když chce, dokáže. I já jsem si ráda při některých fotografiích zavzpomínala. Přeji Vám a celé Vaší rodině hodně zdraví, pohody, lásky a Vám osobně, ať si najdete ve svém nabitém diáři i čas na odpočinek. Firmě dalších hodně úspěšných let, ať graf obratu každý rok stoupá, dobrých inspirací přibývá a ať si vždy zachováte dobré jméno firmy, kterou jste vytvořil. Ještě jednou děkuji, vím, že v dnešní době to firmy mají obzvlášť těžké a že jste si přesto našel čas, udělat nám, důchodcům, radost a zavzpomínat."
M. V.

leden 2021

 • "Pěkný Novoroční den přeji, pane Kozle, jednou z mála jistot, kterou kazdoročně na sklonku roku máme, je, že nám přijde do schránky kalendář DK1. Někdo by si řekl, že v dnešní elektronické době je to přežitek, ale moje žena je na nej zvyklá a už 10 let do něj píše všechny nadcházející rodinné akce a události.Takže vám tímto děkujeme a přejeme vám a vaší firmě vše dobré."
D. P. a P. P.

leden 2021

 • "Ahoj Dane, přeju Tobě, Tvé rodině a Tvé firmě do Nového roku jen to nejlepší, ať jste všichni zdraví. Děkuju za krásný kalendář (jsou to moc hezké vzpomínky). Ať se daří."
D. Š.

leden 2021

 • "Dobrý den, moc se nám líbí letošní kalendář DK1. Děkujeme"
D. N.

leden 2021

 • " Přejeme Vám všem dobrý den, chceme Vám ještě jednou poděkovat za úžasnou spolupráci na stavbě našeho domu. Víme, že se na tomto díle podílelo velmi mnoho lidí počínaje Vámi pane Kozle, když jste s námi strávil mnoho hodin a pomohl nám přetvořit naše představy a přání ve viditelný návrh, který pak Vaši lidé zpracovali v plány a dokázali zrealizovat ve výslednou stavbu. Moc děkujeme za speciální péči. Paní Gaura a panu Češkovi děkujeme, že nás provedli výběrem podlah, dlaždic, sanity a všech možných věcí, které byly potřeba. Probrali s námi vždy ochotně to co bude následovat a navedli nás na správnou cestu. Děkujeme i za schůzky přímo na stavbě a za mnoho praktických rad."
J. + K. H.

listopad 2020

 • "Dobrý den, vážený pane Kozle, dovolte abych Vám touto cestou poděkoval za projekt vypracovaný panem Břemkem. Především chci ocenit kvalitu vypracovaného projektu. Já jako amatér ve stavebnictví (porovnávám projekt s dokumentací tvořenou našimi konstruktéry ve firmě), stejně jako spřátelení stavaři, hodnotíme výstup práce pana Břemka jako vysoce nadstandardní a neobvykle kvalitně a pečlivě zpracovaný. I celkově práce pana Břemka (komunikace, pečlivost, důslednost, evidentní kontrola třetích stran a absence běžných nešvarů jako nedodržování termínů apod.) na nás udělala velký dojem a jsme opravdu velice spokojeni."
W. J.

květen 2020

 • "Dobrý den, v souvislosti s ukončením rekonstrukce mého domu ve Svinově, bych vám chtěla vyjádřit poděkování za způsob, jakým se vaše firma tohoto úkolu zhostila. Všechny práce byly provedeny s profesionalitou , v nejvyšší kvalitě a rychlosti a všichni ,kteří se podíleli na přestavbě pracovali precisně. Také s vyúčtováním , které je zpracováno velmi podrobně a přesně, jsem spokojena. Ještě jednou děkuji a přeji vám i vaší firmě to nejlepší, nejen v této nelehké době ale i nadále."
L. K.

duben 2020

 • "Dobrý večer pane Ing. Kozle, chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za ochotu a vstřícnost. Vaší zásluhou mám dnes už nový bojler. Nedovedu si představit, že bych stavěla dům s někým jiným. Nezlobte se, že se s problémem vždy obracím na Vás."
H. Š.

leden 2020

 • PODĚKOVÁNÍ: "Dobrý den, pane inženýre Kozle, moc děkuji za kalendář, který mi dává alespoň malý přehled o Vaší činnosti. Příští rok oslavíte 30 roků činnosti firmy, což málo která fy dokáže, není určitě lehké v tak velké konkurenci si zachovat dobré jméno a ještě se pořád zdokonalovat. Přeji Vám osobně a celé Vaší rodině hlavně hodně zdraví v příštím roce, ať se Vám podaří splnit, co si přejete a vánoční svátky ať prožijete v klidu a pohodě a hodně si odpočinete. Zdraví a ještě jednou děkuji."
M. V.

prosinec 2019

 • "Dobrý den pane Kozle, v prvé řadě bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou práci a jednání všech Vašich zaměstnanců při celém průběhu stavby (a přípravy stavby) našeho domu. Popravdě jsme nevěřili, že takové stavební firmy ještě existují :) Už jsme plně zabydleni a užíváme si naplno kvalitně odvedenou práci."
R. + V. S.

září 2019

 • "Dobrý den, pane Kozle! Chtěli bychom Vám poděkovat za dobře a rychle odvedenou práci. Jestli všichni chlapi na stavbách makají tak, jak partie Vojty Švana, nemusíte mít strach, že vaše firma zanikne, nebo se snad dostane do pomluv. Kluci, velké díky, byli jste skvělí. Ps. Jeníček je nezmar :-) !
V. V.

listopad 2018

 • "Dobrý den. Dnes jsme dojeli do Opavy, stavili jsme se na rychlo na stavbě a máte to opět uděláno. Jsme s vámi spokojeni, opravdu ano. Kdyby tak pracoval každý, to by byla nádhera. Zatím přeji pěkný den a odpočinkový víkend."
E. Z.

září 2018

 • Dobrý den, Dane. Chci i touto cestou vyslovit uznání a poděkování všem, kteří se v tomto měsíci u mne podíleli na rekonstrukci dlažby a souvisejících věcí. Fakt dobá práce, zejm. těch dvou hochů co tady denně od 6-ti ráno bouchali. Máte ty své lidi dobře vedené, s výsledkem jsem velmi spokojen. Děkuji všem, samozřejmě i Vám osobně. Ať se daří i nadále.
R. G.

květen 2018

 • "Vážený pane Kozle, chtěl bych Vám poděkovat za kalendář, který nám každý rok posíláte. Tak nějak s ním už počítáme, ale vždy nás to potěší. A taky bych chtěl vyjádřit naši spokojenost a poděkování za dům, který jste nám postavil. Bydlí se nám dobře, levně, pohodlně. Děkujeme a přejeme Vám úspěšný a příjemný rok 2018"
T. V.

leden 2018

 • "Děkujeme, dům se nám moc líbí, zatím se s ním postupně seznamujeme a jsme rádi, že jsme si ho nechali postavit od DK1. Jistě Vás budeme jakýmkoliv zájemcům o stavbu domu rádi doporučovat"
D.

únor 2017

 • "Vážený pane ing. Kozle, na podzim roku 2015 jsme se na první schůzce dohodli na spolupráci při stavbě domu. Během dalších několika setkání, na která jsem se osobně velmi těšil a mnoho věcí dozvěděl, jsme postupně ladili detaily a domluvili i na datu převzetí díla. Tady musím říct, že DK1 slovo nedodržela. K našemu překvapení a spokojenosti se předání uskutečnilo ještě o několik dnů dříve! V průběhu samotné stavby jsme měli to potěšení setkat se s mnoha Vašimi zaměstnanci, kteří jsou bez diskuzí ve svých oborech špičkovými odborníky a dokáží konstruktivně a ku prospěchu věci řešit problémy. Velmi rád bych poděkoval za přístup Dušana Švančara, kterému jsem mohl v kdykoli zavolat a pobavit se s ním o detailech stavby, a který byl schopen přijít s nápady vedoucí ke snadnému užívání domu. Věříme, že dům který Vaše firma dodala, nám bude dobře sloužit mnoho let. Od první schůzky jsem byl přesvědčen, že mezi desítkami firem je ta Vaše jak odborně tak komunikačně na úrovni a také schopna dostát svým závazkům. Dnes vím, že jsem se nepletl, a že pro stavbu či rekonstrukci je jedinou správnou volbou firma DK1."
J.Ž.

leden 2017

 • "Ahoj Dane. Chtěla bych Ti poděkovat za kalendář. Musím říct, že se Vám letos obzvláště povedl, fakt paráda..... :-D a všem holkám to tam móóóc sluší. Udělal mi den před Vánocemi radost, hezky načasováno... A ještě přeji Tobě a celé Tvé firmě jen to nejlepší do Nového roku. Ať se Vám daří...."
P. C.
leden 2017

 • "Dobrý den, pane Kozle, chci Vám poděkovat za zaslaný kalendář a hlavně za to, že vzpomínáte  i  na bývalé zaměstnance. Jsem moc ráda, že se Vaší firmě daří, jak se dozvídám z různých článků v tisku. Pevně věřím,  že příští rok bude ještě lepší a lepší.....a že za nějakou dobu těch článků bude na celou knihu. Vám osobně a celé rodině přeji hlavně pevné zdraví,  ať v kruhu svých blízkých načerpáváte hodně pohody a sil. Jak je z kalendáře vidět,  Vaše zaměstnankyně ovládají už i profesi manekýnek, naučíte to do příštího roku i ty Vaše "chlapy" ?  Ještě jednou děkuje a zdravím."
V.
leden 2017

 • "Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za dům, který jste pro nás postavili. Celý průběh realizace probíhal úplně bez závad, opravdu nemáme co vytknout. Přejeme Vám mnoho dalších zdařilých staveb, a také přejemé veselé prožití svátků. Ještě jednou děkujeme."
Z.
prosinec 2016

 • Děkuji za vynikající spolupráci a excelentně provedenou práci Vaší firmou DK1.
M. F.
červenec 2016

 

 • "Pane Kozle, oslovili jsme celkem 10 firem, všichni chválili zpracování projektu, nemáte se za co stydět ;-) Že už se dnes tak podrobně vypracované projekty nedělají, pak si stavební firmy lámou hlavu "jak na to"."
I. K.

červenec 2016

 • "Dobrý den pane Kozle, určitě už víte, že máme po kolaudaci. Psal jsem paní z vaší firmy, která nám minule zasílala fakturu na proplacení o novou, kvůli datu splatnosti. Teď už ji rádi zaplatíme. Chtěl jsem Vám za mě a za manželku poděkovat! Jsme rádi, že jsme si zvolili právě Vaší firmu. Byli jsme velmi spokojeni s komunikací od začátku až do konce, líbilo se nám, že jste vždy dodrželi to co jste nám slíbili a také kvalita celého provedení stavby splnila naše očekávání. Už si tady pomalu zvykáme a zabydlujeme se, i když nám tady toho v interiéru chybí dodělat ještě spousta. Pomalu nám začíná růst tráva a i zvenku už to začíná vypadat dobře. Všude Vaší firmu chválíme a doporučujeme."
M.V.

květen 2016

 • "Malá poznámka k dosavadnímu kontaktu s Vaší firmou. Dělám dost dlouho v oblasti kvality prodůktů, procesů, systémů a proto musím pochválit velice profesionální a zákaznicky přívětivý přístup všech Vašich pracovníků, s kterými jsem zatím přišel do kontaktu"
A.K.

březen 2016

 • "Dobrý den pane Ing. Kozle, velice jste mě potěšil kalendářem a chtěl bych Vám touto cestou za něj poděkovat. Hodně jste mě toho naučil a ikdyž jsme se nerozešli nakonec v dobrém, zůstalo ve mě kus Vás. Odstupem času musím přiznat že jít hlavou proti zdi byl nesmysl!!! Nyní pracuji už 4 roky v železářství a velice využívám znalostí, které jsem se u Vás naučil. Také vztahy na pracovišti jsou perfektní, jelikož pracuji v kolektivu, kde jsme si všichni rovni a to mě tak jaksi vyhovuje a sedí nejvíce. Nakonec bych se já vám chtěl omluvit za všechny ty patálie, které jsem Vám způsobil a popřát Vám spoustu úspěchů a hlavně hodně zdraví do dalších let. S pozdravem a pokorou."
O. M.

leden 2016

 • "Pane Inženýre, děkujeme Vám za přání do nového roku a za kalendář. Rovněž Vám přejeme hlavně zdraví, mnoho zdaru vaší firmě, kterou tak úspěšně vedete a ještě více radosti a spokojenosti v osobním životě. Děkujeme Vám za domeček, který jste nám postavil a kde jsme spokojeni."
P.

leden 2016

 • "Dobrý den, pane Kozle. Dostávám spoustu nevyžádané pošty, jak do emailu, tak i do schránky. Proto jsem celkem bez většího zájmu rozbaloval zásilku od Vás, až do chvíle, než jsem si všiml adresy odesílatele. Musím říci, že jsem byl překvapen a to mile. Při listování v kalendáři jsem spoustu fotek poznával a se slzou v oku zavzpomínal. Spousta fotek – staveb však byla pro mě nová. Průřez historií firmy jasně ukazuje posun od „chaloupek“ k moderním RD respektující současné trendy architektury – RD ve kterých bydlet, je snem každého… Jako „grafik“ – amatér, rovněž oceňuji jednoduchý a při tom svěží design kalendáře, který koresponduje s celkovou grafickou prezentací firmy. Co dodat, to, že se firma nevybudovala mávnutím kouzelného proutku, ale jen každodení prací je jasné. Přeju Vám i Vaší firmě mnoho dalších RD, schopný tým, který má tah na bránu a v neposlední řadě hodně zdraví a pohody v osobním životě …"
V. Z.

leden 2016

 • "Dobrý den, pane Ing. Kozle, děkuji za zaslání kalendáře, vydaného u příležitosti 25 let založení Vaší firmy. Doufám, že pokud mi budete posílat kalendář při 50 výročí Vaší firmy,:-) bude titulní strana v zelené barvě:-), jsem přes všechny problémy, který mi život nadělil, optimista a při otevření obálky s Vaším kalendářem jsem si řekla, co se s firmou stalo... (černá barva je pro mě barvou zániku).  Jsem moc ráda, že tomu tak není a přejí firmě do dalších let  jenom spokojené zákazníky, hodně zakázek a kvalifikované a spokojené zaměstnance, bez kterých by firma nebyla tak úspěšná, jak je. Osobně Vám a Vaší rodině přejí hlavně hodně zdraví, lásku a porozumění Vašich blízkých, ať Vám děti dělají jenom radost"
M. V.

leden 2016

 • "Dobrý den, chtěla bych ještě jednou poděkovat za moc pěkné dárky od firmy DK1, moc nás to potěšilo. Rovněž fotogalerie stavby - radost se podívat, úžasné....... Děkuji. Hezký den"
K.

prosinec 2015

 • Dobrý den pane Kozel, jsme rádi, že jste se ozval. V prvé řadě Vám chceme poděkovat za skvělou práci, kterou odvádíte a za naprosto profesionální přístup Vašich lidí k zákazníkovi, máme z toho velice dobrý pocit. Opravdu jsme netušili, že taková „Firma DK1“ může u nás v ČR existovat. Co se stalo s obkladačem je věc, která se může stát komukoli z nás. Vždy je však důležité, jak se firma k danému problému postaví a Vy jste se k tomu postavili opět profesionálním přístupem, který zákazníka (pokud není blbec) musí uspokojit. Známe to z vlastní zkušenosti. V současné době je pro nás důležité, aby byla práce kvalitně odvedena a koupelna byla jakousi třešinkou na dortu. Pokud se budeme stěhovat o týden později, nic se neděje, akorát mi vyjde dobře dovolená. Návrh dohody byl následující, že nemá smysl, abychom udělali předání 30.11. a sepisovali nedodělky (na to nemáme čas ani chuť), ale klidně si dům předáme 7.12. jednoduchým předávacím protokolem a snad bez jakýchkoli nedodělků. Žádné penále nebudeme účtovat, odvádíte skvělou práci a vždy jste nám vyšli a hlavně vyšel maximálně vstříc, čehož si opravdu vážíme.  Děkujeme za Vaši práci a doufáme, že již nevzniknou nějaké neočekávané komplikace.
K.

prosinec 2015

 • Dobrý den, realizujete výstavbu RD i mimo Moravskoslezský kraj? S manželkou plánujeme stavět na Kroměřižsku, v současnosti jsem nakloněn spíše výstavbě svépomocí, nicméně na žádnou stavební firmu jsem neslyšel tolik chvály jako na Vás. Tak se chci informovat. Děkuji za odpověď
U.

říjen 2015

 • "Dobrý den pane inženýre, chtěla jsem Vám moc poděkovat za bezproblémovou realizaci rekonstrukce. Byli jste opravdu všichni do jednoho výborní, bryskní, ochotní a ve výčtu superlativů bych mohla klidně dále pokračovat, ale vím, že Váš čas je vzácný. Takže ještě jednou velice děkuji."
P.

duben 2015

 • "Ahoj Dane, chlapi byli 120%, nic jiného než chválu nemůžeme říct, fakt skvělý tým! Děkujeme!"

D. P.

březen 2015

 • "Dobrý den. Děkuji za perfektní práci a výměnu, jsem naprosto spokojen a proto stačí zaslat zbývající fakturu. Možná ještě dotaz, jak je to se zárukou?  Platí na 2 roky?" Odpověď: "díky zateplovací sadě, kterou jsme namontovali, se záruka na okna prodlužuje na 10let" lukáš

P. D.

březen 2015

 • "Dobrý den, práce je fantastická. Dokonce i pan primář Vás všechny moc chválí - no nic lepšího si nemůžeme přát."
P.

únor 2015

 • "Pane Kozel, rád bych Vám popřál vše nejlepší do nového roku, mnoho úspěchů jak v pracovním tak osobním životě. Děkuji za dosavadní bezproblemovou spolupráci a jsem rád, že jsem na doporučení pana K.... dal."
M. M.

prosinec 2014

 • „Vážený pane Kozel, dovolte  mi tímto ještě jednou poděkovat Vám i Vašim spolupracovníkům za provedené práce v souvislosti s rekonstrukcí mého domu. Tímto samozřejmě myslím jak provedené práce uvnitř tak i plot zvenčí. S povedenou realizací jsem absolutně spokojen, otevřeně řečeno ani jsem neočekával, že to bude tak perfektně vypadat. Přeji Vám i Vašim spolupracovníkům mnoho úspěchů ve vaší další práci i v osobním životě. S blížícím se koncem roku přeji všem klidné prožití svátků Vánočních a vše nejlepší v novém roce. Ještě jednou, děkuji.“
V. Š.

listopad 2014

 • "Dobrý večer, nám se bydlí velmi dobře. Jsme tady opravdu spokojeni. Skvělé místo, skvělý dům. Neměnili bychom:) Každý se nás ptá, zda bychom si dům postavili nebo zařídili jinak, ale stále odpovídáme, že ne, zatím jsme opravdu nenašli jedinou chybičku:) Snad ani nenajdeme:) Vše je dle našich potřeb a přání. Však také všem doporučujeme DK1 co se týče stavby domů. Takže kdybyste přivedli nějaké vaše klienty, nemusíte se bát, od nás by slyšeli jen slova chvály:) Tak ať se Vám domy v Třebovicích hezky prodávají a kdybyste potřebovali, dejte vědět, není problém udělat prohlídku."
T. G.

listopad 2014

 • "Ahoj, děkujeme za perfektně odvedenou práci."
L. S.

říjen 2014

 • "Dobrý den, o tom už jsem slyšela. Když jsem se na DK1 informovala u známých - stavařů - z Opavy, tak to bylo první, co mi o nich řekli. Že se podíleli na projektu novostavby rodinného domu v nějakém šíleně rekordním čase pod kamerou. Hodně si tím prý tenkrát udělali reklamu. Je vidět, že se nebojí, když jim někdo kouká na ruce při práci. Teší mě slyšet od stavebníka chválu na dodavatele - není to příliš často."
B.

říjen 2014

 • "Chceme také poděkovat za dobře odvedenou práci, ochotu a čas, který jste nám věnovali. Vyřiďte prosím naše díky všem Vašim zaměstnancům i externím pracovníkům, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli ke zdárnému dokončení rekonstrukce našeho bytu."
H.

září 2014

 • "Jo, včera, od 20:00 do 21:30 se Vám muselo škytat..... M.... Vás chválil v jednom kuse, že takového stavbyvedoucího, který ví všechno - co kde, kdy, jak, proč, ještě nezažil.... vypadalo to asi takhle: ten Marek, to je borec. Zeptám se ho na to či ono a on odpoví, hned a bez vytáček. Sice mi nebere telefon, ale vždycky zavolá zpět. Ti někteří jedni na jiných stavbách, se už nikdy neozvou. Ale je fakt  dobrej..... Minimálně hodinu v kuse mi popisoval ostatní stavby. Tak to jen tak, ať víte. :-)"
I. M.

červenec 2014

 • " Dobrý den, oprava fasády byla Vašimi lidmi provedena profesionálně, výsledek vypadá dobře. Celý tým včetně vedení firmy DK1 zaslouží pochvalu za načasování, organizaci a provedení díla. Tímto Vám za vše velmi děkujeme."
V.

červen 2014

 • "Ahoj Dane. Máš pravdu, vše je u nás dokončeno. Jsme moc spokojeni, vypadá to bezva a žadné závady jsme nezaznamenali. Chlapi byli opravdu pracovití, Ještě jednou za vše děkujeme."
J. a D. Š

květen 2014

 • " Dobrý večer pane Kozle, právě mi volal člen představenstva ArcelorMittal Ostrava, že prý slyšel, že mám skvělou firmu, která mi staví dům :-). Pravdou je, že jsem Vás již doporučila mému nadřízenému,personálnímu řediteli, který je ve fázi konzultací s architektem. A dobré zprávy se šíří rychle. V sobotu se člen představenstva zastaví u nás na stavbě, aby viděl výsledky práce. Jinak z naší strany velká spokojenost."
G. P.

květen 2014

 • "Dobrý den pane inženýre, velice zdvořile děkuji za provedené práce na klimatizaci domu, které byly tak jako vždy z Vaší strany naprosto perfektní a precizní. Ještě jednou mnohokráte děkuji."
Z. K.

březen 2014